Опубликовано 26.01.2018 по предмету Українська література от Гость

Дали на укр.літ. завданя знайдіть у мережі інтернет інформацію про вовків , їх спосіб життя , поведінку з людьми

Ответ оставил Гость

Вовки - це тварини, які пристосовані до полювання на великих копитних тварин, але харчуються не тільки мясом цих тварин. Вони ловлять мишей і щурів, зайців і білок, жаб і ящірок.Життя у зграї і виття - найхарактерніші особливості вовка.Вони відрізняють його від багатьох інших ссавців і додають неповторність його біологічному вигляду. Зграя являє собою родинну групу, що складається з різновікових тварин, спільно використовують територію. Зазвичай зграя складається з батьків, прибулих (виводка цього року) і переярки (звірів, які не досягли статевої зрілості). Але дуже часто в неї входять і кілька дорослих тварин, мабуть, не беруть участі в розмноженні.

Основна перевага стайного способу життя вовків зоологи повязують з полюванням на крупних копитних.

Але вовки лише вбивають лисиць, залишаючи на місці, і дуже рідко зїдають. Цю незрозумілу особливість поведінки хижака відзначали багато зоологів.

І все ж вовк представляє небезпеки для людини. Особливо небезпечні хворі на сказ звірі, які втрачають страх перед людиною.

Не нашел нужный ответ?

Если ответ по предмету Українська література отсутствует или он оказался неправильным, то попробуй воспользоваться поиском других ответов во всей базе сайта.


Найти другие ответы