У творі образ Марусі Богуславки набуваєтрагічного звучання. Українська патріотка, вона не може повернутисядодому: занадто багато за роки полощ виникло перешкод. У думі відчутнийнародний осуд, що Маруся «потурчилась, побусурменилась для рос кой/ітурецької, для лакомства нещасного!». Народ завжди засуджував тихправославних, хто приймав мусульманську віру, як це зробила Маруся. Проосуд співвітчизниками тих, хто відрікався від християнської віри,свідчить випадок, описаний у літописі Самійла Величка: Іван Сірко знищивтри тисячі потурчених українців, яких вивів із Криму. Очевидно, Марусязнала про таке ставлення, тому розуміла, що на Батьківщину їй дорогузакрито.
Алеразом із тим колективний автор твору захоплюється мужнім учинком МарусіБогуславки, адже вона ризикувала своїм життям. Перед нами дівчина, чиєсерце не зачерствіло в неволі. Вона врятувала земля-ків-полонених, аотже, заслуговує на народну любов і пошану.
Если ответ по предмету Українська література отсутствует или он оказался неправильным, то попробуй воспользоваться поиском других ответов во всей базе сайта.